magyardeutchenglish
IskolatörténetIskolánkrólAlapítványBeiskolázásSportDÖKEredményeinkKapcsolataink

Versenyeredmények - Sport

Diákolimpia - Gumiasztal (Országos) - -

"A" kategória

I-II. kcs. fiúk:
Varró Máté - 1.hely
Vincze Áron - 2.hely
Schmidt Balázs - 5.hely
Sörös I. Patrik - 6.hely

III. kcs. fiúk:
Vincze Ákos - 1.hely

V.kcs. lány:
Kilyén Vivien - 1.hely
Nepp Angéla 2.hely

"B" kategória
I-II. kcs. fiúk:
Máthé Dominik - 1.hely
Herczog Bence - 2.hely

III. kcs. fiúk:
Kóré Ádám - 1.hely

Diákolimpia - Torna (Országos) - 2. hely

Csapatban
Csapattagok:
Kovács Zsófia, Szellák Csenge, Zorich Regina, Váradi Viktória, Tóth Dorottya, Balogh Kíra

Egyéniben:
Szellák Csenge Egyéni összetett 4.hely, gerenda 3. hely

Kecskemét - Úszás diákolimpia (Országos) - -

3kcs. - 1.hely - 6x50m fiú gyorsváltó:
Szöllösi Marrtin, Falusi Dávid, Pukánszky Péter, Klár Tamás, Susa Péter, Barócsai Soma

4kcs. - 1.hely - 6x50m lány gyorsváltó:
Tokaj Dóra, Sillinger Andrea, Müller Melitta, Viczkó Adrienn, Hajor Orsolya, Joo Réka

Nemzetközi Búvárúszó verseny (Országos) - -

Gyerek korosztály:
400 m gyorsúszás - 2.hely - Bencze Barbara

Cápa korosztály:
50 m uszonyos úszás - Prékop Kevin - 2.hely
100 m uszonyos úszás - Prékop Kevin - 2.hely
200 m uszonyos úszás - Prékop Kevin - 2.hely
100 m gyorsúszás - Prékop Kevin - 2.hely

Paksi labdarúgó elődöntő (Országos) - 2.hely

4.kcs.
Antal Noel, Behán János, Cséplő Krisztián, Czifra István, Dorogi Viktor, Erdély Csanád, Kubicza Patrik, Mikler Dániel, Suszter Balázs, Szabó Zoltán, Szepesi Máté,Szepesi Bálint, Szili Szabolcs, Török Kálmán

Úszó diákolimpia (Országos) - -

50m hátúszás:
Vörös Valentina - 4.a - Ezüst

II.kcs. fiú, és lány gyorsváltó - Arany
Csapat tagok (Lány gyorsváltó):
Vörös Valentina 4.a
Vadász Tamara 4.a
Marosi Virág 5.a
Szlobodnyik Nóra 5.a

Csapat tagok (Fiú gyorsváltó):
Selmeci Levente 3.a
Dort Bence 4.a
Kremm Attila 4.a
Virág László 4.a

Agárdi megyei mezei diákolimpia (Megyei) - -

Egyéniben:
2. helyezett Marosi Virág
Csapatban 2. hely
Marosi Virág, Vörös Valentina, Szlobodnyik Nóra, Kovács Zsófia, Bence Barbara

Diákolimpia - Atlétika (Megyei) - -

II.kcs. fiúk:
Kiss Patrik, Kovács Erik, Papp Dávid, Tóth Gergely, Varga Ádám, Kiss Roland - 3.hely

II.kcs. lányok:
Kitsikoudis Polichronia, Kovács Zsófia, Marosi Virág, Mergl Nikolett Liza, Vörös Valentina, Szlobodnyik Nóra - 2.hely

III.kcs. fiúk:
Csizmadia Márton, Falusi Dávid, Katona Ádám, Plesz Bendegúz, Szalai Balázs - 3.hely

Egyéniben III.kcs. lányok:
Szalai Alexandra - kislabdahajítás - 2.hely
Rálik Lolita - magasugrás - 3.hely


Egyéniben IV.kcs. lányok:
Horváth Éva - 1.hely
100 m Kontra Dorka - 3.hely, távolugrásban 2.hely
Kislabdahajítás - Horváth Éva - 2.hely, Lehoczky Dorina - 3.hely

4x100 lány váltó - 2.hely - Kontra Dorka, Tóth Enikő, Fügedi Anna, Horváth Éva

Diákolimpia - Sakk (Megyei) - -

Alsós csapat: Németh Noémi, Ambrus Bence, Dudás Máté, Tar Balázs - 1.hely

Felsős csapat: Váradi Benedek, Mezei Szilárd, Katona Ivett, Farkas László, katona Enikő

Enyingi sportjáték bajnokság - labdarúgás (Megyei) - 3.hely

Balogh Ádám, Ducza Dániel, Gombos Vince, Hegedűs László, Máthé Dávid, Pintér Csaba, Schmidt Bence, Szabó Bence, Szabó Marcell, Varga Ádám

Sakkdiákolimpia (Megyei) - -

Tar Balázs 2.a - 1.hely
Dudás Máté - 3.hely
Németh Noémi 3.c - 2.hely
Váradi Benedek 6.b - 2.hely
Katona Ivett - 8.c - 1.hely
Felkészítő: Csathó Gábor

Diákolimpia (Városi) - -

Lányok:
Csapatban:
Szalai Alexandra, Dajka Alexandra, Nagy Noémi, Kundakker Regina, Deák Alexandra, Farkas Éva - 1.hely
Szalai Alexandra - 3.hely
Dajka Alexandra - 2.hely
Nagy Noémi - 1.hely

Fiúk:
Csapatban:
Csizma Dia Márton, Falusi Dávid, Hercsik Ádám, Katona Ádám, Szalai Balázs, Susa Péter, Plesz Bendegúz, Farkas László

Csizma Dia Márton - 1.hely
Falusi Dávid - 3.hely

Diákolimpia - Kézilabda (Városi) - 2.hely

Farkas Alex, Németh Csongor, Kocka Martin, Nagy Márk, Csizmadia Márton, Kovács Sámuel, Szili Dániel, Horváth László

Diákolimpia - úszás (Városi) - -

III.kcs.
Fiúk:
"A" kategória:
100 m hát - Lakatos Ákos - 1.hely
100 m mellen - Barocsai Soma - 1.hely, Susa Péter - 2.hely
100 m gyors - Klár Tamás - 1.hely, Susa Péter - 2.hely,
Pukánszky Péter 3.hely
100 m pillangó - Barócsai Soma - 1.hely, Pukánszky Péter - 2.hely, Klár Tamás - 3.hely
6x50 m gyorsváltó - Lakatos Ákos, Barócsai Soma, Pukánszky Péter, Susa Péter, Klár Tamás, Novák Koppány - 1.hely
"B" kategória:
100 m gyors - Farkas Alex - 1.hely
100 m hát - Farkas Alex - 1.hely

Lányok:
"A" kategória
100 m mellen - Héder Flóra - 1.hely
100 m gyors - Farkas Éva - 1.hely, Rácz Judit - 2.hely, Héder Flóra - 3.hely
100 m pillangó - Rácz Judit - 1.hely, Farkas Éva - 2.hely
6x50 m gyorsváltó - Rácz Judit, Héder Flóra, Farkas Éva, Szögi Viktória, Papp Zsófia, Szlobodnyik Nóra - 1.hely
"B" kategória:
100 m hát - Nagy Noémi - 1.hely
50 m mell - Nagy Noémi - 1.hely

IV.kcs.
"A" kategória:
Fiúk:
100 m hát - Winkler Máté - 1.hely, Simon Dávid - 2.hely, Kiss Attila - 3.hely
100 m gyors - Kiss Attila - 1.hely
100 m pillangó - Winkler Máté - 1.hely, Simon Dávid - 2.hely
6x50 m gyorsváltó - Winkler Máté, Simon Dávid, Kis Attila, Tihanyi Péter, Bálint Martin, Jánosi Richárd
"B" kategória:
100 m gyors - Kertész Péter - 1.hely, Antal Noel - 2.hely
100 m hát - Szili Szabolcs - 1.hely, Antal Noel - 2.hely
100 m mell - Szili Szabolcs - 1.hely, Szabó Zoltán - 2.hely
4x50 m gyorsváltó - Kertész Péter, Szabó Zoltán, Szili Szabolcs, Antal Noel - 1.hely

Lányok:
"A" kategória:
100 m gyors - Joó Réka - 1.hely, Müller Melitta - 3.hely
100 m pillangó - Tokaj Dóra - 1.hely, Joó Réka - 2.hely, Müller Melitta - 3.hely
6x50 m gyorsváltó - Müller Melitta, Joó Réka, Tokaj Dóra, Wiczkó Adrienn, Ignácz Kinga, Schillinger Andrea

Városi diákolimpia (Városi) - 1.hely

Dorogi Viktor
Mikler Dániel
Behán János
Cifra István
Cséplő Krisztián
Kubica Patrik
Erdély Csanád
Török Kálmán
Szepesi Máté
Szepesi Bálint
Szili Szabolcs
Suszter Balázs
Szabó Zoltán
Antal Noel

Városi futóverseny (Városi) - -

1 kcs. fiú
Egyéniben:
1. Csömör Dominik
3. Palotai Márk
Csapatban 1. hely
Csapattagok:
Csömör Dominik,Palotai Márk,Vincze Áron, Vígházi Roland, Hegedűs Bence

1 kcs. lány
Egyéniben:
1. Fodor Kitti
Csapatban 1. hely
Csapattagok:
Fodor Kitti, Endrész Klaudia, Halász Dóra, Illisz Kitti, Horváth Bianaka

2 kcs. fiú
Egyéniben:
1. Papp Dávid
2. Tóth Gergely
Csapatban 1. hely
Csapattagok:
Papp Dávid,Tóth Gergely,Kiss Tamás, Sika Ádám, Kiss Patrik



2 kcs. lány
Egyéniben:
3.Marosi Virág
Csapatban 1. hely
Csapattagok:
Marosi Virág,Vörös Valentina, Kovács Zsófia, Szlobodnyik Nóra, Bencze Barbara


3 kcs. fiú
Egyéniben:
1.Katona Ádám
2.Falusi Dávid
Csapatban 1. hely
Csapattagok:
Katona Ádám,Falusi Dávid,Vászon Gergő,Plesz Bendegúz,Csala Dávid


3 kcs. lány
Egyéniben:
3. Farkas Éva
Csapatban 2. hely
csapattagok:
Farkas Éva
Androsovics Adrienn
Héder Flóra
Berekszászi Aletta
Dajka Alexandra



4 kcs. fiű

Csapatban 3. hely
csapattagok:
Pál Zalán, Matusek Ferenc, Nagy Márk, Török Kálmán, Kis Attila

4 kcs. lány

Egyéniben:
1.Horváth Éva

Csapatban 1. hely
Horváth Éva
Katona Ivett
Kopecz Kitti
Kontra Dorka
Lahoczki DOrina