magyardeutchenglish
IskolatörténetIskolánkrólAlapítványBeiskolázásSportDÖKEredményeinkKapcsolataink

OKtóberi Programok

OKtóberi Programok

1-jén

Zene Világnapja – „Zenélő délutáni udvar”

Kovács P.


2.

Anyakönyvi bejegyzések, új tanulók felvétele a törzslapokra

oszt.tanítók

mk.vez.

2-án

Csúcsvezetői megbeszélés

Kovács E.

Mk-vezek, DÖK

2-án

Színházlátogatás 4. évf.

tanítók


3-án

Színházlátogatás 3. évf.

tanítók


4-én

Állatok világnapja-kutyás bemutató

Bogatin B.


5-én

Minősítés – Borvendég Attila

Kaszás-T.E.


5-én 11 órakor

Megemlékezés az aradi vértanúk emléknapjáról – tisztelgés, gyertyagyújtás

5. évf. osztályai

Bihari K-né

minden tanuló

8-13.

8-án

Vasvári-hét és Kódolás hete

Zöld –sárga nap megnyitó, fotózás

Zenés torna 3-4. évf


oszt.tanítók

Zsebeháziné P.A., Gebeiné Sz.B.



9-én

Egészségnap




Méhes D., Bárándy E. Dobosné P.M., Bogatin B.

Oszt. tanító


10-én 10.30-11-ig

6. órában


10-én 16 óra

7 próba - Játékos vetélkedő (1-4.o)


7 próba - Játékos vetélkedő (5-8.o)


Elsős avatás

tanítók


tanárok


Arnold E.





Gebeiné Sz.B.

11-én

11-én 10.30-11-ig

6. órában

Könyvtári délután

7 próba - Játékos vetélkedő (1-4.o)


7 próba - Játékos vetélkedő (5-8.o)

Vastag Sz.

tanítók


tanárok


12-én


10.30-11-ig


Kódolás éjszakája


7 próba - Játékos vetélkedő (1-4.o)


Takó K.


tanítók


oszt.főnökök

1-8. évf.

13-án

Meseváltó és mesedélelőtt

Pribékné K.E.

Pribék J.

10-ig

DIFER létszámfelmérés

1.o tanítók,

fejl.ped, asszisztensek

12-én

Microsoft Innovatív iskola program - nyitórendezvény

Kovács E.


13-án szombaton

Országos munkanap



15-ig

Októberi statisztika leadása

Kaszás-T.E.

 

15-én

Szövegértés továbbképzés a magyar szakosoknak

Kolics G-né


16-án és 18-án

Floorball városi Diákolimpia

Tóth G.


16. 17-én

Színházlátogatás



folyamatos

E-dia mérések értékelése

Pribékné K.E.

1.évf. tanítói

8-21.

Szakmai továbbképzése délután, részévétel a pedagógiai napokon

érdeklődő ped.



Kontroll vizsgálatok igénylése

SNI-s tanulók, ill. Nevelési Tanácsadó által vizsgált gyerekek esetében


iskolatitkár

oszt.tanítók


Fejl.ped.

folyamatos

Bozsik Kupa – foci

Lengyel L.


18-án

Komplex tanulmányi verseny (Bánki)

Takó Klára

Kiss Jné, Borvendég A. Táboriné K. Z.

19-én

Megemlékezés a Magyar Köztársaság Nemzeti Ünnepéről

8. évfolyam Csathó G.


19-én délután

Fogyasztóvédelmi és internetbiztonsági délután (digitális pályázathoz kapcs.)

Kovács E.


26-ig

DIFER létszámjelentés

Pók-N.K.


27-én

Microsoft szakértői évnyitó konf. feladatok, pályázatok megismerése

Takó Klára


30-ig

Kompetenciamérés - Bemeneti, diagnosztikus mérések beépítése az iskola értékelési rendszerébe

4. évf. készség és képességmérése (év végi)

6.8. évf. szövegértés- tanév elején

6.8. évf. matematika- tanév elején

Pribékné K.E.

kompet. csoport


30-ig

Kompetenciamérés - A 3. szint alatt teljesítő tanulók egyéni (tanulói jelentésre épülő) fejlesztési tervének elkészítés

Pribékné K.E.

kompet. csoport


Őszi szünet: 10.29 – 11.2.